ZABAK® lek
przeciwalergiczny
do oczu

Krople do oczu Zabak® leczą objawy sezonowego alergicznego zapalenia spojówek.

Łagodzą dolegliwości oraz pozwalają skutecznie kontrolować objawy alergii oczu przez cały sezon, ale co ważne wyróżniają się spośród innych kropli na alergię dostępnych w aptece bez recepty.

Dlaczego warto stosować właśnie krople do oczu na alergię Zabak®?

Krople do oczu bez recepty Zabak® pozwalają na kontrolę objawów alergii oczu w sezonie pylenia. Zakraplanie oczu 2 razy na dobę (rano i wieczorem) pozwoli nam złagodzić dolegliwości występujące natychmiastowo po kontakcie z alergenem, ale także te, które mają miejsce w późniejszym etapie alergicznego zapalenia spojówek.

Innowacyjny system ABAK® zastosowany w buteleczce tych kropli przeciwalergicznych pozwala na zachowanie sterylności, nawet do 3 miesięcy po otworzeniu opakowania. Krople do oczu na alergię Zabak® nie zawierają konserwantów.


Skrócona Informacja o leku Zabak® (na podstawie ChPL z dnia 06.10.2021):

ZABAK®, 0,25 mg/ml, krople do oczu, roztwór. 1 ml zawiera 0,345 mg wodorofumaranu ketotifenu, co odpowiada 0,25 mg ketotifenu. Roztwór klarowny, bezbarwny do lekko brązowo-żółtego. Wskazania do stosowania: Objawowe leczenie sezonowego alergicznego zapalenia spojówek. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: LABORATOIRES THEA 12, rue Louis Blériot 63017 CLERMONTFERRAND CEDEX 2 FRANCJA. Przedstawiciel podmiotu odpowiedzialnego: Thea Polska Sp. z o.o., ul. Cicha 7, 00-353 Warszawa.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kup teraz